Dospělí

Dospělí


Naše lekce stále běží, stačí se přihlásit do kurzu a dorazit. Úvodní hodina je vždy první týden v měsíci, ale začít můžete kdykoli. V případě kurzů pro dospělé se nevyžaduje společenský oděv. Naopak vhodnější je volnější oděv, který vás nebude omezovat v tanečním rozletu. Přinést si můžete i drobné občerstvení a něco k pití. 

V kurzech pro dospělé vyučujeme standardní a latinské tance na přání účastníků kurzů. Výjimkou jsou lekce Argentinského tanga, kde se vyučuje pouze tento krásný tanec.

Délka jedné lekce je 90 minut. Zakoupení balíčků lekcí vás opravňuje zúčastnit se libovolné lekce z nabízených kurzů pro dospělé kromě Tančírny. Kurzovné je možné hradit převodem nebo hotově na první hodině.


15 lekcí 3300 Kč/os. nebo 4800 Kč/pár

9 lekcí 2340 Kč/os. nebo 3600 Kč/pár

6 lekcí 1800 Kč/os. nebo 2700 Kč/pár 

Pokud jste do tance zapáleni, zeptejte se nás na celoroční permanentku. :)


Začátečníci a mírně pokročilí

Standardní a latinské tance krok za krokem. Nebojte s námi to zvládnete! 

každé pondělí 18:00, úterý 20:00 nebo středy 18:30 (až do  27.6.2024)

V červenci a srpnu 2024 budou dospělí v úterý a ve středu vždy od 18:30 (sledujte aktuálně v kalendáři)

Od září znovu začneme nejdříve pondělí, úterý a středa. Potom se přidá ještě neděle.


Pokročilí

Kurzy pro toho, kdo má již základy zvládnuté a chce se naučit více pokročilejší variace... a třeba i jezdit na soutěže :).

každé úterý 17:00 (až do 27.6.2024) dále prázdninový program


Argentinské tango

Krásný tanec plný improvizace, který se snaží vystihnout hudbu a učí partnery společně komunikovat. Kurz je vhodný pro všechny od začátečníků až po pokročilé. 

Každé pondělí 19:30. Od února bude vždy každé první pondělí v měsíci tančírna (pro tangeros milonga). Trénovat budeme až do 27.6. Dále prázdninový program úterý od 20:00.


Mládež

mládež


Taneční

Nové kurzy od 5. září 2024 18:30 | 14 lekcí (120 minut) | 2800 Kč (platba převodem nebo přes QR) | přihlášky přijímáme v průběhu celého roku

Pořádáme tradiční taneční pro začátečníky v prostorách jabloneckého Eurocentra, v kterých se mladí seznámí se základy společenského tance a nejen to. Kurz se skládá celkem ze 14 lekcí (jedenáct tanečních, dvě prodloužené a závěrečný věneček). Lekce a prodloužené jsou na reprodukovanou hudbu, závěrečný věneček máme každoročně na muziku živou.

Účastnící kurzů se naučí základy společenské výchovy a společenských tanců standardních (waltz, tango, valčík, quickstep), latinsko-amerických (cha-cha, samba, jive, rumba), latinských (tango Argentino, salsa či bachata), lidových (polka, mazurka...) a ​swingových (rock´n´roll, twist a blues).

Na lekcích je vyžadován společenský oděv:


After taneční

Kurz navazuje na tradiční taneční, rozšiřuje paletu tanců a přidává pestré variace do tanců, s kterými se již mohli účastníci seznámit v rámci tanečních. Na lekce se více hodí uvolněný oděv, který nebudete tanečníky zbytečně svazovat. Kravatu a dlouhé šaty nechte tentokrát doma na ramínku :)

Lekce jsou pořádány v sídle taneční školy

Délka jedné lekce je 90 minut. Zakoupení balíčků lekcí vás opravňuje zúčastnit se libovolné lekce After taneční, ale pokud si troufnete můžete dorazit i na libovolnou lekci pro dospělé.

Lekce pořádáme každé úterý od 18:30. Začít můžete kdykoliv, stačí se přihlásit do kurzu a dorazit :)

 

15 lekcí 3300 Kč/os. nebo 4800 Kč/pár

9 lekcí 2340 Kč/os. nebo 3600 Kč/pár

6 lekcí 1800 Kč/os. nebo 2700 Kč/pár 

Pokud jste do tance zapáleni, tančit se u nás v sezóně dá 5x týdně, zeptejte se nás na celoroční permanentku. :)


Děti

Děti


Předškoláci

Pro děti 4–6 let.  

od 18. září 2024 každou středu 15:45 | 14 lekcí (45 minut) | 1690 Kč (platba převodem nebo přes QR)

Vyučujeme rytmickou, taneční a pohybovou průpravu. Přihlášky přijímáme i během školního roku.


Přípravka školáci

Pro školní děti 7–13 let. 

od 11. září 2024 každou středu 16:30
| 28 lekcí (60 minut) | 3990 Kč (pololetí za 2100 Kč)

Vyučujeme základy tanců Waltz, Cha-cha, Polka, Foxtrot, Jive, Salsa, Irských tanců, HippHopu, Zumby, Disco a baletu... A kompletní rytmickou průpravu. Věnujeme se také různým zábavným tancům, aby se děti měli na co těšit. :) Děti se učí vždy nejdříve sólo, ve dvojicích a dále i ve formacích.

"Už jste se někdy dívali na malé dítě v okamžiku, kdy poprvé uslyší hudbu. Jeho tělo začne tančit. Nepotřebuje aby mu to někdo ukazoval. Je to uvnitř něj. Tuto schopnost nikdo z nás neztrácí. Jen jí někdy schováváme, tak hluboko, až zapomeneme, že tam je. Proto se snažíme s dětmi pracovat, tak aby dali své přirozenosti volný průběh. Předkládáme jim celou škálu hudby a tanců. Od tradičních historických a lidových, přes společenské standardní a latinské, po balet, jazz a modernu. Taktéž nemůže chybět volná improvizace a s ní spojený výrazový tanec. Děti jsou díky tomu vtahovány do tvorby a je vítána jejich vlastní iniciativa. 

Díky posloupné návaznosti od dětí předškolního věku se tak děti mohou setkat se všemi druhy tance a pokračovat ve svém snažení v navazujících kurzech přípravky, pokročilých školních dětí až po dospělou skupinovou i sólo tvorbu. Zájem a chuť tančit se může projevit v jakémkoli věku, a tak se do kurzů můžete přihlásit v jakémkoli věku. Chce to jen chuť a nadšení."


Pokročilí školáci

od 9. září 2024 každé pondělí od 15:30
od 11. září 2024 každou středu od 17:30

| 28 lekcí (60 minut) | 3990 Kč (pololetí za 2100 Kč),
nebo 2x týdně 56 lekcí (60 minut) | 6990 (pololetí za 3900)


Přihlásit se do kurzu je možné i během školního roku. Školákům nabízíme také individuální lekce dle domluvy. 


Oblečení na kurzy pro děti (vždy s ohledem na venkovní teploty): 


V květnu 2025 se všichni sejdeme na "Klubovém žebříčku", kde budou děti soutěžit a předvádět co se všechno naučily.


Tančírny

tančírna

Taneční večer, kde si můžete zatančit. Přijďte v páru nebo sólo, paleta tanců bude pestrá. Rychlé vysvětlení základního kroku je samozřejmostí. Tančírna je spíše společenskou událostí více než běžnou lekcí. Vstupné činí 100 Kč/os a platbu přijímáme v hotovosti. 

Dejte nám vždy prosím vědět, že dorazíte – telefon +420 602 171 412 nebo WhatsApp.


Malé tančírny pořádáme:
Do června 2024 budou tančírny vždy první pondělí v měsíci od 19:30.
V červenci a srpnu se sejdeme vždy ve středu od 20:00sledujte kalendář

Několikrát do roka také pořádáme slavnostní tančírny. Sledujte naše stránky ať vám neuniknou :)

Individuální lekce & dárkové poukazy

Chcete oslnit perfektním svatebním tancem? Nevyhovují Vám termíny lekcí? Nebo sháníte ideální dárek pro svého partnera/partnerku? Kontaktujte nás!