Dospělí

Dospělí


Naše lekce stále běží, stačí se přihlásit do kurzu a dorazit. Úvodní hodina je vždy první týden v měsíci, ale začít můžete kdykoli. V případě kurzů pro dospělé se nevyžaduje společenský oděv. Naopak vhodnější je volnější oděv, který vás nebude omezovat v tanečním rozletu. Přinést si můžete i drobné občerstvení a něco k pití. 

V kurzech pro dospělé vyučujeme standardní a latinské tance na přání účastníků kurzů. Výjimkou jsou lekce Argentinského tanga, kde se vyučuje pouze tento krásný tanec.

Délka jedné lekce je 90 minut. Zakoupení balíčků lekcí vás opravňuje zúčastnit se libovolné lekce z nabízených kurzů pro dospělé kromě Tančírny.  


15 lekcí 3300 Kč/os. nebo 4800 Kč/pár

9 lekcí 2340 Kč/os. nebo 3600 Kč/pár

6 lekcí 1800 Kč/os. nebo 2700 Kč/pár 

Pokud jste do tance zapáleni, zeptejte se nás na celoroční permanentku. :)


Začáteční a mírně pokročilí 

Standardní a latinské tance krok za krokem. Nebojte s námi to zvládnete! 

každé pondělí 18:00, úterý 20:00, středa 17:30 nebo neděle 19:00


Pokročilí

Kurzy pro toho, kdo má již základy zvládnuté a chce se naučit více pokročilejší variace ... a třeba i jezdit na soutěže :).

každé úterý 17:00


Argentinské tango

Krásný tanec plný improvizace, který se snaží vystihnout hudbu a učí partnery společně komunikovat. Kurz je vhodný pro všechny od začátečníků až po pokročilé. 

každé pondělí 19:30


Tančírna

Taneční večer, kde si můžete zatančit. Přijďte v páru nebo sólo, paleta tanců bude pestrá. Rychlé vysvětlení základního kroku je samozřejmostí. Jelikož je Tančírna spíše společenskou událostí více než běžnou lekcí, nevztahuje se na ni balíček lekcí. Platí se hotově na místě 100 Kč/os. 

každou středu 20:00

Každoročně také pořádáme speciální předvánoční a předsilvestrovské tančírny.

Mládež

mládež


Taneční

Nové kurzy od 5. září 2024 18:30 | 14 lekcí (120 minut) | 2800 Kč (platba převodem nebo přes QR) | přihlášky přijímáme v průběhu celého roku

Pořádáme tradiční taneční pro začátečníky v prostorách jabloneckého Eurocentra, v kterých se mladí seznámí se základy společenského tance a nejen to. Kurz se skládá celkem ze 14 lekcí (jedenáct tanečních, dvě prodloužené a závěrečný věneček). Lekce a prodloužené jsou na reprodukovanou hudbu, závěrečný věneček máme každoročně na muziku živou.

Účastnící kurzů se naučí základy společenské výchovy a společenských tanců standardních (waltz, tango, valčík, quickstep), latinsko-amerických (cha-cha, samba, jive, rumba), latinských (tango Argentino, salsa či bachata), lidových (polka, mazurka...) a ​swingových (rock´n´roll, twist a blues).

Na lekcích je vyžadován společenský oděv:


AfterTaneční

Kurz navazuje na tradiční taneční, rozšiřuje paletu tanců a přidává pestré variace do tanců, s kterými se již mohli účastníci seznámit v rámci tanečních. Na lekce se více hodí uvolněný oděv, který nebudete tanečníky zbytečně svazovat. Kravatu a dlouhé šaty nechte tentokrát doma na ramínku :)

Nové kurzu plánujeme na leden 2024. Sledujte naše stránky, brzy zveřejníme podrobnosti.

Děti

Děti

Předškoláci

Pro děti 4–6 let.  

od 3. 1. 2024 každou středu 15:45 | 14 lekcí (45 minut) | 1590 Kč

Vyučujeme rytmickou, taneční a pohybovou průpravu. Přihlášky přijímáme i během školního roku. 


Přípravka školáci

Pro školní děti 7–13 let. 

od 3. 1. 2024 každou středu 16:30 | 28 lekcí (60 minut) | 3700 Kč

Vyučujeme základy tanců Waltz, Cha-cha, Polka, Foxtrot, Jive, Salsa, Irských tanců, HippHopu, Zumby, Disco a baletu... A kompletní rytmickou průpravu. Věnujeme se také různým zábavným tancům, aby se děti měli na co těšit. :) Děti se učí vždy nejdříve sólo, ve dvojicích a dále i ve formacích.

Přihlásit se do kurzu je možné i během školního roku. Pokročilým školákům nabízíme také individuální lekce dle domluvy. 


Oblečení na kurzy pro děti (vždy s ohledem na venkovní teploty): 


V květnu 2024 se všichni sejdeme na "Klubovém žebříčku", kde budou děti soutěžit a předvádět co se všechno naučily.


Individuální lekce & dárkové poukazy

Chcete oslnit perfektním svatebním tancem? Nevyhovují Vám termíny lekcí? Nebo sháníte ideální dárek pro svého partnera/partnerku? Kontaktujte nás!